Strona główna > ABC zdobienia > Lakiery samoprzylepne

Lakiery samoprzylepne

grudzień 18th, 2008

Na rynku pojawiły się nowe lakiery do paznokci, wykonane na samoprzylepnych paskach. Możesz więc zapomnieć o paznokciach, które schną i schną. Koniec również z poprawianiem manikiuru. Wystarczy kilka chwil i paznokcie gotowe.

Dobry lakier powinien równomiernie pokrywać płytkę paznokcia, szybko wysychać, nie odpryskiwać, nie powinien być ani zbyt płynny, ani zbyt gęsty. Ale co zrobić, jeśli nie radzisz sobie z malowaniem paznokci, lakierujesz je rzadko i lakier nie jest pierwszej świeżości? Takie pytania zadała sobie firma AVON, która jako pierwsza wprowadziła na rynek samoprzylepne lakiery. Wykonane na samoprzylepnych paskach. Możesz, więc zapomnieć o paznokciach, które schną i schną. Koniec również z poprawianiem manikiuru. Wystarczy kilka chwil i paznokcie gotowe.
Przed przyklejeniem samoprzylepnego lakieru, należy najpierw oczyścić i nakremować skórę dłoni. Na paznokcie zastosuj odzywkę i odsuń skórki. Jeśli masz problem z rozmiarem płytek, to po zdjęciu folii rozetnij szablon na pojedyncze sztuki i starannie dotnij rozmiar.

ZALETY:

Nie musi schnąć, nie rozmazuje się, dzięki czemu jest łatwy z użyciu, kolor pozostaje błyszczący aż 14dni, wytrzyma dłużej niż tradycyjne lakiery do paznokci, nie odpryskuje i jest wodoodporny, może być stosowany nawet na akrylowe paznokcie, nie niszczy paznokci, można go łatwo usunąć zmywaczem do paznokci.

avon

Dostępne kolory:

avon2

Film instruktażowy:


Lakierowanie paznokciZobacz również podobne artykuły:
Rodzaje lakierów
Historia lakierów

ABC zdobienia

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.