Strona główna > ABC zdobienia > Russian style

Russian style

grudzień 16th, 2008

Russian style to jeden z ekstrawaganckich i pomysłowych stylów wykonania paznokci.

114Russian style to jeden z ekstrawaganckich i pomysłowych stylów wykonania paznokci. Jak sama nazwa wskazuje pochodzi od Rosjanek, które wprowadziły w obieg bogato zdobione, często szpiczaste i długie paznokcie. Istnieją dwie kategorie tych paznokci. Pierwsza to haute couture, często wykorzystywana na potrzeby konkursów. To paznokcie bardzo długie dochodzące nawet do 5-6 cm, spiłowane w szpic, o mocnych kolorach i licznych zdobieniach, często ich motywem przewodnim są akrylowe kwiaty.

Drugie to paznokcie pr?t-?-porter -delikatne, krótkie migdałki o stonowanych, delikatnych zdobieniach, którymi możemy cieszyć się na co dzień.

Zaskakujące w tych paznokciach jest to, że są one zdecydowanie wygodniejsze od przyjętych już dawno kwadratów, przede wszystkim dlatego, że nie zahaczają rantami o różne powierzchnie.

Niestety w Polsce Russian Style jeszcze nie do końca został przyjęty. Klientki boją się drapieżnego wyglądu paznokci, nie zdając sobie sprawy z ich wygody w noszeniu i tego, że w Rosji ten styl został już dawno opatentowany i noszony przez większość kobiet.

Zaczerpnięte z : http://annaot.blog.onet.pl/

Picture 1 of 2

Zaczerpnięte z : http://www.gns.kz

Picture 1 of 2Zobacz również podobne artykuły:
Konad nail art
Nail mural 2008

ABC zdobienia

  1. kaska
    czerwiec 2nd, 2009 at 19:42 | #1

    zajebiste :D

  1. No trackbacks yet.