Strona główna > Pielęgnacja, Przedłużanie > Koniec z piłowaniem paznokci w celu ich usunięcia!

Koniec z piłowaniem paznokci w celu ich usunięcia!

sierpień 17th, 2009

Ultradźwięki w kosmetyce mają już coraz większe zastosowanie. Nowym urządzeniem, które pojawiło się na rynku jest Professional Sonic Remover. To urządzenie stosowane jest do usuwania sztucznych paznokci, lakieru, kleju, tipsów, ozdób, itp.

Koniec z piłowaniem, polerowaniem i moczeniem paznokci w celu ich usunięcia!

glazelDotychczas stosowane metody usuwania nałożonej masy np. akrylowej z paznokci narażały klienta na nieprzewidziane mechaniczne uszkodzenia płytki paznokcia naturalnego np. zbyt mocne przypiłowanie, przegrzanie przy piłowaniu. Pył, który pojawia się przy szlifowaniu paznokci i jest uciążliwy i dla klienta i stylistki jest wyeliminowany.
Zastosowanie w urządzeniu odpowiednich parametrów fali ultradźwiękowej wywołuje proces mikrokawitacji osiągany przez wibracje bąbelków powietrza i chemiczno‐termicznych skutków ich destrukcji. Te akcje generują kompleks powtarzających się katalitycznych reakcji z acetonem. Chemiczno‐termiczna reakcja generowana przez destrukcję bąbelków powietrza po wyczerpaniu ubytków pomaga podnieść temperaturę acetonu. To katalizuje chemiczne reakcje i przyśpiesza reakcje kinetyczne, skutecznie usuwając sztuczne paznokcie i inne obce substancje bez uszkodzenia naturalnego paznokcia. Zabieg usuwania obcych substancji jest bezpieczny, prosty i krótki. Przy lakierze trwa ok. 30 sekund, a przy masie akrylowej 15 minut. Po tym zabiegu płytka paznokcia i cały wał paznokciowy jest idealnie czysty, wypolerowany, gotowy do nowych zabiegów na paznokciach. Wykorzystując parametry urządzenia a zmieniając liquid acetonowy na wodę ze specjalnym detergentem możemy czyścić pędzle do makijażu w ciągu 1 minuty. Posiadanie w gabinecie tego urządzenia usprawnia pracę, podwyższa komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Eliminuje pewne czynności dotychczas uznawane za konieczne (zmywanie wacikami, polerowanie, piłowanie), równocześnie umożliwia absorpcję ultradźwięków przez tkanki co w konsekwencji daje naturalny efekt masażu, ułatwienie cyrkulacji krwi i dostarczenie komórkom energii do szybszego podziału (efekt odmłodzenia, regeneracji dłoni i silne nawilżenie płytki paznokcia).

Po wprowadzeniu w swoim gabinecie urządzenia Professional Sonic Remover podniósł się standard, komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów nawet przy niewielkim doświadczeniu zawodowym stylistek. Zakup takiego urządzenia przez początkujące, i nie tylko, stylistki paznokci będzie na pewno bardzo trafną decyzją.

Jak dbać o paznokcie

więcej info na: www.glazel.pl

Autor tekstu:

Anna Satława

kosmetyczka, kosmetolog, pedagog i promotor zdrowia,

wykładowca i nauczyciel zawodu w szkołach kosmetycznychZobacz również podobne artykuły:
MINX - rewolucja w świecie paznokci
Rodzaje i pielęgnacja cery

Pielęgnacja, Przedłużanie

 1. Ewelina
  listopad 6th, 2009 at 20:32 | #1

  Ile taka przyjemność kosztuje? :) sprzęt jest naprawdę fajny :)

 2. sonia
  listopad 25th, 2009 at 19:26 | #2

  599z

 3. daniela
  listopad 30th, 2009 at 10:45 | #3

  ale czy nadaje się on do paznokci żelowych?

 4. grudzień 2nd, 2009 at 21:33 | #4

  Niestety dotyczy tylko żeli typu “SOAK OFF”

 5. Gusia
  styczeń 26th, 2010 at 20:31 | #5

  :(:(:(:(

 1. No trackbacks yet.