Firmy kosmetyczne warte uwagi

Tagi

Mocno rozwijający się przemysł kosmetyczny w Polsce, jak zapewnia GAZETA PRAWNA zapewnił nam najwyższą w tym kierunku pozycję w Unii Europejskiej. Produkcja w Polsce obejmuje ponad 500 firm.

Ogółem ponad 60 proc. kosmetyków jest wytwarzane i dystrybuowane przez rodzimych wytwórców, reszta przez spółki należące do zagranicznych koncernów, takich jak L’Oréal, Unilever, Procter&Gamble, Henkel czy Johnson&Johnson. Ponadto nazwa „Przemysł kosmetyczny” obowiązuje w wielu krajach np: Niemcy – ‚Kosmetikindustrie’, USA – ‚Cosmetic industry’, Rosja – ‚Косметическая промышленность’, Hiszpania – ‚industria cosmética’,

A to kilka wybranych firm zajmujących się produkcją i /lub sprzedażą kosmetyków do stylizacji paznokci:

fk1_slaydi„Slaydi” Sklep internetowy z artykułami do paznokci.
fk9_delia2 „Konad Nail”

Produkty marki KONAD to rewolucja w branży kosmetycznej. To wyjątkowa prostota zdobienia paznokci i bogactwo wzorów (ok. 700) oraz akcesoriów. Teraz wystarczy kilka minut, aby dłonie stały się piękniejsze. Oferta KONAD adresowana jest do profesjonalistów (salonów, zakładów fryzjerskich) i zwykłych użytkowników. Więcej informacji: www.konad.pl, Konad Nail, ul. Leśna 2, 32-020 Wieliczka, telefon: 0508 87 87 39, e-mail:: [email protected]

fk3_belarte„Bel Arte”

BelArte to jedyne w Polsce kosmetyki posiadające rekomendację ASP – elitarnej Akademii kształcącej w zakresie kosmetyki, wizażu i paznokci osoby z całego świata. W asortymencie znajdziesz kosmetyki i akcesoria do paznokci; ich główna zaleta to: wyśmienita jakość przy umiarkowanej cenie. Dodatkowo firma BelArte stosuje liczne promocje, zniżki i upusty ilościowe. Polecana przez najlepszych w Polsce stylistów paznokci: Panią Krystynę Łenczyńską, Mistrza Kosmetyki oraz P. Darię Lusinę, Instruktor Stylizacji Paznokci ASP.

fk4_ef „Euro Fashion”

Firma Euro Fashion założona w 1995 r. jest wiodącą na rynku polskim firmą w branży kosmetycznej (paznokciowej) . Bogata oferta zapewnia największy wybór profesjonalnych produktów służących do pielęgnacji, przedłużania i zdobienia paznokci. Główna siedziba Euro Fashion mieści się na Pomorzu w Pruszczu Gdańskim. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie naszymi produktami oraz wzrastającą ilość klientów posiadamy dystrybutorów rozmieszczonych na terenie całej Polski jak również za granicą (Litwa, Rosja, Ukraina). Poza dystrybucją produktów firma Euro Fashion znana jest jako organizator mistrzostw tj.: Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci „Nail Art”, Mistrzostwa Zdobienia Paznokci u Stóp „Nail Creations” oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Zdobienia Paznokci „International Nail Art”.

fk5_beutica„Beautica and SPN nails”

Firma BEAUTICA jest właścicielem marki SPN Nails – produktów do stylizacji, zdobienia i przedłużania paznokci metodą akrylową oraz żelową w tym kolorowych żeli, pudrów a także największą ofertą ozdób. W Centrum Szkoleniowym w Łodzi prowadzą szkolenia z zakresu modelowania oraz zdobienia paznokci wszystkimi technikami zgodnie z obowiązującymi trendami. Przez rok działalności na polskim rynku firma rozwijała się bardzo dynamicznie.

fk6_activ „ACTIV”;

To największa firma w branży paznokciowej, w swojej ofercie posiada paznokcie żelowe, tipsy, akryle, woski do depilacji, algi morskie i wiele innych. Oferuje profesjonalne produkty do stylizacji paznokci oraz uczy (kursy i szkolenia) jak zrobić tipsy a także jak utwardzić i przedłużyć naturalne paznokcie, tak aby tipsy nie były potrzebne.

fk7_nail2 „a.i. Polska”

Firma a.i. Polska działa w przemyśle paznokciowym od 8 lat. Będąc wieloletnim przedstawicielem znanych firm zdobyła doświadczenie oraz wspólnie ze światowymi liderami tego przemysłu współtworzyła polski rynek nowoczesnych usług manicure i pedicure. a.i. Polska oferuje najwyższej jakości produkty kosmetyczne oraz materiały do manikiuru przeznaczone do użytku profesjonalnego, tj. przez gabinety kosmetyczne. Obecnie firma współpracuje z liczną rzeszą gabinetów manicure, salonów kosmetycznych i fryzjerskich oraz salonów piękności w całej Polsce. W 2000 r. wprowadzili na rynek najnowsza technologię NAIL TEK, amerykańskiej firmy Prima Technologies.

fk8_donegal2 „Donegal”

Firma założona w 1992 roku. Kadra zarządzająca, składająca się z wybitnych specjalistów, pozwoliła objąć zasięgiem działania cały kraj jak, również eksportować towary na Węgry, Litwę, Łotwę, Słowację, Ukrainę oraz do Rosji i Czech.W ostatnich latach nastąpił dynamiczny rozwój firmy, zarówno pod względem znacznego zwiększenia kręgu odbiorców jak i poszerzenia oferty handlowej, która obecnie obejmuje: Akcesoria do manicure i pedicure ,Akcesoria do włosów i ciała, Sztuczne paznokcie, Ozdoby do ciała i paznokci , Przybory toaletowe , Kosmetyczki , Profesjonalne akcesoria do make-up

fk9_delia2„Delia Cosmetics”

To rodzinna spółka z polskim kapitałem, założona w 1998 roku przez dr Józefa Szmicha. Firma w dniu dzisiejszym posiada nowoczesny park maszynowy i wytwarza około 300 kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała, makijażu i demakijażu, sprzedawanych do ponad 20 krajów na świecie. Receptury produktów Delii Cosmetics powstają we własnych laboratoriach badawczo-wdrożeniowych, opracowane przez najwyższej klasy specjalistów. Wiele projektów powstaje przy współpracy z wyspecjalizowanymi placówkami badawczo-rozwojowymi we Francji, Niemczech i USA.

fk10_ziaja „Ziaja”

Firma powstała w 1989 roku. Ziaja to marka, która obejmuje szeroką gamę nowoczesnych produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, bazujących na naturalnych składnikach oraz recepturach tworzonych w oparciu o farmaceutyczne doświadczenie. Marka, będąca synonimem wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Marka, której wysoką pozycję potwierdzają czołowe miejsca zajmowane w rankingach oraz stale rosnące grono Klientów.
W ciągu tych 15 lat powstał doskonały zespół pracowników, tworzących w firmie rodzinną atmosferę i codziennie dających przykłady, że można łączyć pasję z pracą.

Poprzedni

Zakład kosmetyczny

Milionerzy

Następny

4 komentarze do wpisu „Firmy kosmetyczne warte uwagi”

  1. Myślę, że naprawdę godna polecenia jest też firma Mariposa Nail; żele silikonowe, kolorowe i żele do modelingu są doskonałej jakości i świetnie się ‚noszą’. Polecam gorąco!!

  2. Z firm podanych zdecydowanie polecam BelArte :), w szczególności kolorowe akryle i nową serię żeli. Pracuję na tej marce od 2 lat i ani razu się nie zawiodłam!

Dodaj komentarz