Nazwa salonu

Tagi

Jak ważna, a zarazem trudna do wyboru jest nazwa nowo otwieranego salonu, wie chyba każdy, kto był zmuszony tego dokonać.

salonWiadomym jest, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, to ono bowiem aż w 90 procentach świadczy o tym, czy jesteś w stanie zdobyć nowego klienta.

Przede wszystkim zmyślna nazwa oraz zewnętrzny image salonu sprawiają, że wchodzą do nas nowi, często ciekawi wnętrza goście.

Pomysłów na nazwę salonu jest bardzo wiele, najważniejsze jest jednak, by oddawała ona to, czym głównie się zajmujemy i jakie oferujemy usługi.

Do niedawna bardzo modne było nadawanie salonom nazw obcojęzycznych, zastępując np. słowo „paznokcie”, angielskim „nails”.

Obecnie bardziej modnymi i przede wszystkim przyswajalnymi zdają się być nazwy w języku ojczystym, „udekorowane” jedynie odpowiednim przymiotnikiem typu: piękne, zadbane, eleganckie lub bardziej zmyślnie: magiczne, fantazyjne czy tęczowe paznokcie.

Dobrym i sprawdzonym pomysłem, jest również stworzenie wystroju wnętrza, opierając się na jego nazwie. Jeśli decydujemy się na przykład na jakąś ekstrawagancką nazwę typu: „Tygrysie pazurki”, warto jest urządzić salon w akcenty tropikalne, które idealnie oddadzą takowy klimat.

Poprzedni

Niezbędne przyrządy w pracy metodą Fiberglass

Nagrody i wyróżnienia otrzymane w konkursach na najlepszą stronę internetową

Następny

Dodaj komentarz