Nowa książka o zdobieniu paznokci

Tagi

Piekne paznokcie okładka książkiDzisiaj jest premiera nowej książki nt. paznokci, której jednym z patronów medialnych jest nasza witryna. Poniżej znajduje się opis tej książki.

PIĘKNE PAZNOKCIE. PIELĘGNACJA I ZDOBIENIE.

Aleksandra Sójka

Bez względu na to, czy wybierasz się na wytworny bal, spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinne przyjęcie, zadbane dłonie i piękne paznokcie zawsze dodadzą ci kobiecości i elegancji.
W książce przedstawiono projekty zdobień paznokci autorstwa profesjonalnych stylistek. Cekiny, koronki, cyrkonie, fimo, suszone kwiaty i muszle zatopione w żelu ozdabiają paznokcie, sprawiając, że dodają one dłoniom blasku. Kolorowe zdjęcia i opisy poszczególnych etapów pracy umożliwiają wykonanie nawet najbardziej zaawansowanego projektu.
W książce zawarto także porady dotyczące pielęgnacji paznokci w domu i salonie kosmetycznym. Opisano budowę i najważniejsze choroby paznokci, a także kolejne kroki wykonania manicure’u, pedicure’u i zabiegu parafinowego. Dowiesz się z niej również, w jaki sposób przedłuża się paznokcie, stosując żel, akryl i fiberglass.
Książka adresowana jest zarówno do profesjonalnych stylistek paznokci, jak i wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne i zadbane dłonie.

ISBN 978-83-7243- 747-1
Cena 29,90 zł
Stron 72
Format 222×238 mm
Oprawa broszurowa

Cena: 29,90zł

Poprzedni

Lakierowanie paznokci krok po kroku

VII edycja konkursu internetowego Stylizacji Paznokci

Następny

Dodaj komentarz