Wycinarka do linii uśmiechu

Tagi

Wszystkim początkującym i nie tylko stylistkom paznokci, przedstawiamy absolutną nowość na polskim rynku- French Beauty – zestaw wycinarek do tworzenia idealnej linii uśmiechu.

french11

French Beauty to zestaw składający się z trzech szablonów, o różnej wielkości końcówkach (rozmiary od 0 do 9). Mają one taką samą długość promienia walca, różnią się jedynie długością krzywizny. Dzięki takiemu dobraniu detali, wszystkie łuki są takie same, tzn. wycięty łuk na każdym palcu jest taki sam, bez względu na grubość palca. O doskonałości wycinarki, świadczy również użycie do jej wykonania, wysokiej jakości stali nierdzewnej, o grubości około 1 mm, łatwej do sterylizacji i dezynfekcji.

Zestaw może być wykorzystywany zarówno przy przedłużaniu paznokci żelem jak i akrylem, w obu tych metodach linia uśmiechu wychodzi perfekcyjnie, już po pierwszym użyciu. Prostota tego urządzenia jest podobna do wycinania ciasteczek z rozwałkowanego ciasta, dzięki czemu skraca czas wykonania paznokci nawet o 30 minut. Metoda jest łatwa i przyjemna.

Końcówka French krok po kroku, z użyciem French Beaty:

 1. Wybieramy i dopasowujemy odpowiedni szablon do przygotowanego do przedłużenia paznokcia
 2. Nakładamy w kształcie prostokąta białą masę żelową lub akrylową na końcówkę paznokcia
 3. Zanurzamy końcówkę wybranego szablonu w liquidzie
 4. Wycinamy końcówką nadmiar masy, tworząc tym samym idealną linię uśmiechu.
 5. Przedłużamy paznokieć postępując zgodnie z daną techniką przedłużania.

Jedynym dystrybutorem na Polskę French Beauty jest:

www.beauty.interremi.com

Jak dbać o paznokcie


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iwbshaNyJos[/youtube]

Poprzedni

Paznokcie Halloween

Malowanie „one stroke”

Następny

7 komentarzy do wpisu „Wycinarka do linii uśmiechu”

 1. witam
  wszystko ładnie pieknie ale gdzie takie urządzenie zakupić ?
  Pozdrawiam Beata 🙂

 2. Do niedawna zestaw można było zakupić na allegro. Można próbować zamawiać się przez formularz kontaktowy na podanej wyżej stronie internetowej.

 3. Fajne…ale jest jedno ale…jesli stosuje sie metode zelowe to co wtedy? wiadomo ze pierwsza warswa zelu budujacego jest jeszcze nie odtluszczona i robiac tym sposobem linie usmiechu jak przeciagnac ”ta niepotrzebna” warstwe bialego zelu???

 4. @Gusia
  Nie dokładnie rozumiem o co chodzi;/

  Biały żel nakładasz na bazowy, nie mu tu żadnego odtłuszczania. W przypadku stosowania wyciskarki, myślę że najlepiej jest stosować biały gęsty żel budujący. Linia po przeciągnięciu nie powinna się rozmazywać.

Dodaj komentarz