Strona główna > Pielęgnacja > Zabiegi pielęgnacyjne

Zabiegi pielęgnacyjne

grudzień 12th, 2008

Jak dbać o dłonie, by wyglądały zawsze pięknie i zdrowo? Warto przyjrzeć się kilku naszym poradom, które sprawią, że dłonie będą zawsze w dobrej kondycji, a skóra będzie gładka i delikatna.

oleje Kąpiel w olejku Kąpiel w olejku wzmacnia, nawilża oraz uelastycznia płytkę paznokcia. Najlepiej wykonywać ją przynajmniej raz w tygodniu, poprzez 5 minutowe zanurzenie paznokci w miseczce lekko rozgrzanego olejku z migdałów. Również można stworzyć własny domowy olejek mieszając 7 ml oleju rycynowego z 3 ml oleju sojowego. Następnie należy dodać 1 kroplę olejku z bergamotki i wszystko dokładnie wymieszać. Taką miksturą codziennie należy smarować paznokcie przed snem.
sztyft Sztyft pielęgnacyjny Rodzaj flamastra z końcówką nasączoną pielęgnacyjnym olejkiem. W łatwy i wygodny sposób pozwala na odpowiednie natłuszczenie płytki
rekawice Rękawiczki bawełniane Codziennie wieczorem przed snem należy smarować ręce grubą warstwą kremu odżywczego i nakładać na nie bawełniane rękawiczki; które przez noc pozwolą na pełne wchłonięcie kremu.
gumowe Rękawiczki gumowe Zakładane regularnie podczas sprzątania, przeciwdziałają detergentom i wodzie, które niszczą dłonie i paznokcie.


Zobacz również podobne artykuły:
Oskórek 3 metody pielęgnacyjne
French manicure

Pielęgnacja

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.